Google Hesabıma Erişimimi Kaybettim

melihtunem

Picopat
Daha fazla  
Google Hesabımda 2 faktörlü doğrulamayı yeni bir numarayla değiştirmek için kapattıydım fakat yedek kodları kapatmayı unutmuşum bilgisayara format attım ve maalesef ki google hesabımın şifresini bilmeme rağmen yedek kodları girmeden giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum yapınca da yedek kodları istiyor başka yöntem deneye bastığımda "Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız." hatası alıyorum. Tekrar şifremi unuttumdan aynı işlemi yaptığımda kurtarma e posta adresim çıkıyor ona kod gönderip kodu girdiğimde 30 gün içerisinde kurtarma e postasına mail gelecek diyor ve 2 saat sonra " hesabının sahibi olduğunuzu doğrulayamadık. Bu hesabın güvenliğini ihlal etmediğimizden emin olmak için hesabı henüz size iade edemiyoruz." diye mail geliyor. Sorum şu; önceden maile giriş yaptığım mobil cihazımı sattıydım. Sattıktan sonra mail şifremi değiştirip tüm cihazlardan çıkış yaptım. Tekrar o cihaza sahip olursam mail adresimi şifreyle giriş yaparsam google amcamız içeri alır mı beni?

Hesaba önceden giriş yapmış bir cihaz olmadan tekrar giriş yapamazsınız ve yedek kodları kaybettiğiniz için hesaba girme olasılığınız çok düşük.

Geri
Yukarı