Google hesabına erişilemiyor

famunar

Femtopat
Daha fazla  
Bugün YouTube'da oturum açmaya çalıştığımda bu hatayı aldım. Hesabım sanırım askıya alınmış ama hesapta hiçbir yorum, video vs yok neden böyle olmuş olabilir?

Youtube yasaklanma sebebim Spam, dolandırıcılık ve ticari aldatma amaçlı içerikmiş fakat hiç yorum ve video yok dediğim gibi. Ayrıca bilgisayarda bağlı 3 hesabın daha youtube kanalı kapanmış aynı sebepten. Ve maillerde Sketeblads Video Uploader isimli bi uygulamaya izin verdiğim yazıyor ben böyle bi uygulamaya hiç izin vermedim?
Hasabını çalmış olabilirler şifreni değiştirr

Virüs bulaşmış olabilir. Tam sebepleri buysa ve alakam yok diyorsanız Hesaplarınızı geri alamazsınız fakat kendiniz kurtulmak için format atabilirsiniz.
Telefondaki verilerini yedekler telefona format at ve eğer yapmıyorsan google hesabını kurtaramıyorsan ondanda kurtul onuda sıfırla ve kurtul
Virüs bulaşmış olabilir. Tam sebepleri buysa ve alakam yok diyorsanız Hesaplarınızı geri alamazsınız fakat kendiniz kurtulmak için format atabilirsiniz.
Ve bağladığım herşeyin bağlantısını kes
Telefonda önemli bilgilerin var mı banka hesabı fln

Telefondaki verilerini yedekler telefona format at ve eğer yapmıyorsan google hesabını kurtaramıyorsan ondanda kurtul onuda sıfırla ve kurtul

Ve bağladığım herşeyin bağlantısını kes

Telefonda önemli bilgilerin var mı banka hesabı fln
Telefonda hesap bağlı değil bilgisayarda da önemli bir şey yok şimdilik sadece e mail şifremi değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı