Google hesabına kurtarma hesabı nasıl eklenir?

Açıkçası hiç eklemedim o yüzden bilmiyorum ama her giriş çıkışa bildirim gitmiyordur diye düşünüyorum.

Gerçi gidiyor olabilir çünkü Gmail'de giriş yapınca kurtarma hesabına bildirim geliyor

Gitmemesi çok saçma olurdu zaten. Başkasının eline geçen telefon sadece e-posta eklenerek kolaylıkla çalınabilirdi.

Kurtarma e postasını ekledim. Hesabım başkasının eline geçtiğinde oradan doğrulama kodu ile kurtarabilirim doğru mu?

Son düzenleme:
Gitmemesi çok saçma olurdu zaten. Başkasının eline geçen telefon sadece e-posta eklenerek kolaylıkla çalınabilirdi.

Kurtarma e postasını ekledim. Hesabım başkasının eline geçtiğinde oradan doğrulama kodu ile kurtarabilirim doğru mu?
Doğrudur.

Konuyu hortlatıyorum ama hesabımı doğrularken telefon numarası istiyor kurtarma hesabı ile hesabımı geri alamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Kurtarma hesabı eklerken mi telefon numarası soruyor?

Kurtarma hesabı eklerken mi telefon numarası soruyor?

Dün kurtarma hesabını hesabıma ekledim. Doğrulama kodu istedi kabul ettim. Şimdi hesabımı kurtarma hesabı ile geri alamıyorum.

Dün kurtarma hesabını hesabıma ekledim. Doğrulama kodu istedi kabul ettim. Şimdi hesabımı kurtarma hesabı ile geri alamıyorum.
Doğru anlamış mıyım birincil epostanıza girmeye çalışıyorsunuz ama şifrenizi bilmiyorsunuz ve kurtarma hesabı ile girmeye mi çalışıyorsunuz ?

1700678479060.png
1700678493913.png
1700678529054.png

Böyle geliyor kurtarma kısmı.

Son düzenleme:
Evet telefon ile doğrulama istiyor. Kurtarma hesabına kod isteyemedim yardımcı olabilir misin?

1700678952748.png

Şundan mı bahsediyorsunuz yoksa direkt telefona mı kod istiyor. Birde şurayı Sign in - Google Accounts deneyebilir misiniz?
Attığım ekran görüntüsü geliyorsa telefonum yok tuşuna basın.

Geri
Yukarı