Google hesabınızda şüpheli etkinlik uyarısı

Hocam ne tür bir virüs buna sebep oluyor acaba çok merak ediyorum. Şu 1-2 aydır İDM(internet download manager) dışında hiçbir uygulama veya dosya indirmedim.

Son düzenleme:
Benim de bir bilgim yok. Hangi tür virüs olduğunu bilmiyorum. Bunlara sebep çok şey olduğu için nereden sızıldığını da bilmiyorum. İnsan bilmeyince daha da tedirgin oluyor. İnternet ortamı artık çok daha riskli. Google'a arama yapıldığında bile saçma sapan siteler geliyor. Antivirüs programım var bana bir şey olmaz gibi bir durum da yok.

Benim de bir bilgim yok. Hangi tür virüs olduğunu bilmiyorum. Bunlara sebep çok şey olduğu için nereden sızıldığını da bilmiyorum. İnsan bilmeyince daha da tedirgin oluyor. İnternet ortamı artık çok daha riskli. Google'a arama yapıldığında bile saçma sapan siteler geliyor. Antivirüs programım var bana bir şey olmaz gibi bir durum da yok.
Hocam format attım ama yine şüpheli etkinlik uyarısı aldım, temiz format mı gerekiyor acaba ben sadece sıfırladan formatladım pc'yi.

Temiz kurulum yap. USB belleğe windows'u kur. Eskiden geriye bir kalıntı kalmayacak. Sonra hesaplarının şifrelerini değiştir ve İki adımlı doğrulamayı aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı