Google hesap silme süreci

Hargo

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce Google hesabımı sildim. Fakat bugün,sildiğim e-posta hesabı giriş seçeneklerinde gözüküyor ve kurtarılma ihtimali var diyor. Hesap kapatılmış oluyor mu yoksa hala öyle bir e-posta adresi var mı?

Son düzenleme:
Hesap geri dondürmemek üzere silinebiliyormu?
Belli bir süre veriyor genelde şirketler, örneğin kimisi 30 gün içinde tekrardan giriş yapmazsan veya giriş yapsan bile silme işlemini iptal etmezsen hesap silinir diyor, kimisiyse silme işlemini onayladığın anda hesabı siliyor, büyük şirketler genelde süre vermeyi tercih ediyorlar tabii. Silerken size söylemeleri gerekiyordu şu kadar süre boyunca daha hesabınız kurtarılabilir olacak diye. Böyle bir yazı okudunuz mu?

Belli bir süre veriyor genelde şirketler, örneğin kimisi 30 gün içinde tekrardan giriş yapmazsan veya giriş yapsan bile silme işlemini iptal etmezsen hesap silinir diyor, kimisiyse silme işlemini onayladığın anda hesabı siliyor, büyük şirketler genelde süre vermeyi tercih ediyorlar tabii. Silerken size söylemeleri gerekiyordu şu kadar süre boyunca daha hesabınız kurtarılabilir olacak diye. Böyle bir yazı okudunuz mu?
Hayır okumadim ama Google hesabı 2 iş gününde silinir diye biliyorum

Hayır okumadim ama Google hesabı 2 iş gününde silinir diye biliyorum
İnternette araştırdım şimdi, şu başlık altında haftalar belki de aylar sürebilir diyor tamamen silinmesi için.

Burada da 5 6 gün diyor.

İnternette araştırdım şimdi, şu başlık altında haftalar belki de aylar sürebilir diyor tamamen silinmesi için.

Burada da 5 6 gün diyor.
tmmdır yardımın için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı