Google koyu teması turuncu oldu

Daha fazla  
Benim koyu tema bir turuncuya döndü nasıl düzelteceğim?

Dosya Ekleri

• 42fba1d7-c893-4a81-94cf-a979d48a7fd5.jpg
    42fba1d7-c893-4a81-94cf-a979d48a7fd5.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 330
Benim koyu tema bir turuncuya döndü nasıl düzelteceğim?

Chrome tarayıcıyı açın.
Yeni Sekme'yi. Tıklayın.
Sağda, özelleştir'i. Tıklayın.
Arka Plan'a gidip bir seçim yapın: Masaüstünüzden veya bir klasörden fotoğraf yükleyin. Arka planı boş bırakın. Arka plan seçin.

Chrome tarayıcıyı açın.
Yeni Sekme'yi. Tıklayın.
Arka Plan'a gidip bir seçim yapın: Masaüstünüzden veya bir klasörden fotoğraf yükleyin. Arka planı boş bırakın. Arka plan seçin.

Android 12 sanırım cihaz. Android 12 cihazlarda duvar kağıdının renginde tema oluşuyor mesela mavi çoğunluklu bir duvar kağıdı kullanıyorsanız arka plan teması da mavi olur.

Veya sağ üstteki üç noktaya tıklayıp ayarlar sekmesine geçin aşağıya inerken tema sekmesi var oradan koyuyu seçerseniz düzelebilir.

Chrome tarayıcıyı açın.
Yeni Sekme'yi. Tıklayın.

Mobil kanka burada bulamadım dediklerini.

Android 12 sanırım cihaz. Android 12 cihazlarda duvar kağıdının renginde tema oluşuyor mesela mavi çoğunluklu bir duvar kağıdı kullanıyorsanız arka plan teması da mavi olur.

Daha önce olmuyordu ya şu aralar olmaya başladı.

Google-yeni sekme-sağ alttaki kalem işareti-renk ve tema yolunu izlerseniz istediğiniz temaya geri dönebilirsiniz.

Google değil kanka Chrome.

Şöyle bir yönetem uyguladım Chrome uygulamasına basılı tuttum uygulama bilgisine girdim tüm verileri sildim sonra Chrome'a girip tekrar indirdim 1 sanıye sürdü aynı şeyi mobilde yaşayanlara yardımı dokunur umarım iyi günler yazanlara teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı