Google meet yüksek GPU kullanımı

Cangg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bizim okul dersleri Google meet üzerinden yapıyor. Geçen seneden beri her derste en fazla %10 kullanım gördüm fakat bugün %40-%50 arası sürekli ve hiç düşmüyor. Sizce neden olabilir? Ayrıca görüntünün olup olmaması önemli değil, görüntüler kapalı olsa bile %50 kullanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Meet kullanıyorum ben de, %20'yi geçmiyor GPU kullanımı. Siteyi durmadan güncelliyorlar geçen seneden bu yana çok değişiklik yapılmıştır büyük ihtimal. Kamerası açık olmayan bir kişiyi ekrana sabitlerseniz tüm kullanımları düşürebilirsiniz. Opera GX kullanıyorsanız da CPU, RAM ve internet kullanımını kısıtlayabilirsiniz sekmenin.

Google Meet kullanıyorum ben de, %20'yi geçmiyor GPU kullanımı. Siteyi durmadan güncelliyorlar geçen seneden bu yana çok değişiklik yapılmıştır büyük ihtimal. Kamerası açık olmayan bir kişiyi ekrana sabitlerseniz tüm kullanımları düşürebilirsiniz. Opera GX kullanıyorsanız da CPU, RAM ve internet kullanımını kısıtlayabilirsiniz sekmenin.

Okulun Gmail hesabı için normal Opera'yı kullanıyorum. Galiba normalinde kısıtlama özelliği yok. Dediğim gibi benim de %10'du hep, bugün %50'den inmiyor. Haliyle kasa ısınıyor.

Geri
Yukarı