Google ödüllü anketler güvenilir mi?

• Konuyu başlatan f33
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B

f33

Decapat
Daha fazla  
Az önce Google yapmış olduğu Google ödüllü anketler programını indirdim ve bu uygulama gelen anketleri doldurarak para kazanmayı sağlıyor bende bunu kullanacağım ama profil oluştururken sözleşmeyi kabul etmemi istiyordu bende biraz korktum bu program güvenilir mi? Yani kabul edersem bana bir zarar gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Google yapmış olduğu Google ödüllü anketler programını indirdim ve bu uygulama gelen anketleri doldurarak para kazanmayı sağlıyor bende bunu kullanacağım ama profil oluştururken sözleşmeyi kabul etmemi istiyordu bende biraz korktum bu program güvenilir mi? Yani kabul edersem bana bir zarar gelir mi?
Hocam zaten Google'ın kendi uygulaması merak etmeyin bir şey olmaz.

"bende bunu kullanacağım ama profil oluştururken sözleşmeyi kabul etmemi istiyordu"
Sözleşmeyi okuyun, kabul etmediğiniz bir madde barındırmıyor ise kabul edin. Google'a ait zaten güvenlik açısından sorun olacağını sanmam.

Tabii ki güvenilir lakin kullanmanızı önermem. Google sizin hakkınızda sorular soruyor ve 20-30 kuruş karşılığında bilgilerinizi satmış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı