Çözüldü Google oturumdan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerdayı

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 10400 @ 2.90GHz
RAM: 16 GB DDR4
Anakart: GIGABYTE H410M H
GPU: Radeon RX 570 Series
SSD: 447GB Kingston KIOXIA-EXCERIA SATA SSD
Selam. Bu olay 2-3 hafta önce de olmuştu. Sabah bilgisayarımı açtım hiçbir sorun yok. Sonra öğlen saatlerine doğru Gmail'e girmeye çalıştığımda oturumun kapanıdığını gördüm. 3 ay önce hesaplarım çalındı fakat hepsini geri aldım. Hesabımın da şifresi falan değişmemiş. Sadece saçma şekilde oturumdan atıyor. Kaspersky+Malwarebytes kombosuyla tarama yaptım temiz çıktı. Sorunun sebebi nedir acaba?

Selam. Bu olay 2-3 hafta önce de olmuştu. Sabah bilgisayarımı açtım hiçbir sorun yok. Sonra öğlen saatlerine doğru Gmail'e girmeye çalıştığımda oturumun kapanıdığını gördüm. 3 ay önce hesaplarım çalındı fakat hepsini geri aldım. Hesabımın da şifresi falan değişmemiş. Sadece saçma şekilde oturumdan atıyor. Kaspersky+Malwarebytes kombosuyla tarama yaptım temiz çıktı. Sorunun sebebi nedir acaba?

Hocam ayarlardan diğer cihazlardan çıkış yapın yoksa hala bağlı kalır çalındıysa.

Ayarlar- güvenlik oradan son güvenlik etkinliğinden cihazlardan benim ya da değilim seçin.

Yardımcı olabildiysem çözüm olarak işaretler misiniz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım ve kendi telefonum dışında hiçbir cihaz yok.

Mesela format attım, örnek: Linux kurdum ve hesaba giriş yaptım. Sonra Windows'a döndüm ama hala hesap o Linux'da kalıyor.

Çalıındı fakat çoktan kurtardım. Şifremi falanda değiştirdim. Doğrulama epostam ve telefon numaram var.

Dediğim gibi bağlı kalıyor.

Mesela format attım örnek: Linux kurdum hesaba giriş yaptım sonra Windows döndüm ama hala hesap o Linux'da kalıyor.

Dediğim gibi bağlı kalıyor.

Bir ara BlueStacks indirip orada hesabmı açmıştım ama oradanda oturumumu kaldırdım.

Bir ara BlueStacks indirip orada hesabmı açmıştım ama oradanda oturumumu kaldırdım.

Hocam şimdi size karşı kötü bir şey demek istemiyorum ama neden bakmamak için iddia ediyorsunuz? Sadece ayarlardan gücenliğer geçeceksiniz.

1694339664053.png

1694339710149.png

Burada ben değil diğer insanlar da yardım etmeye çalışıyor.

Geri
Yukarı