Google para aldı ama abonelik yenilenmedi

Local Cahpe

Hectopat
Yer
Bursa
Roblox oyununda aboneliğim var.
Abonelik bu ay 9 şubat tarihinde yenilenmesi gerekiyor ama bugün (8 şubat) saat 17:30 civarı benden para aldı.
Para aldığında yenilendi zannetmiştim ama daha önce abonelik kullanılan tüm hesapları kontrol ettim, abonelik yüklenmemişti.
9 şubat tarihinde aboneliğim yüklenir mi? Yoksa hatadan dolayı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230208-183940_Google Play Store.png
    Screenshot_20230208-183940_Google Play Store.png
    119,9 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230208-183718_Papara.png
    Screenshot_20230208-183718_Papara.png
    87 KB · Görüntüleme: 30
Dekont ile Google desteğe başvurun yardımcı olurlar.
Google play üzerinde yardım bölümünden mesaj gönderdim, bekliyorum.

Bir sonraki ödeme tarihini geldiğinde Eğer bakiyenizde yeterli ücret varsa ve iptal etmesseniz üyeliğiniz yenilenir.
Aboneliği başlatırken ödeme yaptım zaten, bana aboneliğin yenileneceği gün 9 şubat yazarken bugün benden aboneliğin parası alındı ama hesaplarımda bir değişiklik yok.

Roblox oyununda aboneliğim var.
Abonelik bu ay 9 şubat tarihinde yenilenmesi gerekiyor ama bugün (8 şubat) saat 17:30 civarı benden para aldı.
Para aldığında yenilendi zannetmiştim ama daha önce abonelik kullanılan tüm hesapları kontrol ettim, abonelik yüklenmemişti.
9 şubat tarihinde aboneliğim yüklenir mi? Yoksa hatadan dolayı olabilir mi?

Önceden parayı çekmiş olabilir. Değişiklik tarihi 9 şubat yazıyor zaten. Bu gece 00:00 veya ne zaman satın aldıysanız o saatte tekrar bakın.

Erken para alması beni şaşırtan kısım. Aboneliği aldığım günden 1 ay sonra yenilenmesini bekliyordum.

Hocam önceden para alabilir. 30 değil de 29 günlük bir abonelikte olabilir. Genelde öyle oluyor. Örneğin YouTube Premium 28 günlük bir abonelik ama aylık diye satılıyor.

Geri
Yukarı