Google Pay kart kaldırırken abonelik olduğunu söylüyor

xP4RS

Hectopat
Daha fazla  
Google Pay'de aktif aboneligim bulunmamakta fakat kredi kartimi odeme yonteminden kaldiramiyorum? Aboneligim oldugunu soyluyor. Aboneliklere tıkladığımda bos.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama üzerinden değil de, web sitesi üzerinden kontrol edin. Abonelikler kısmında yoksa, satın alımlar bölümünden kontrol edin.

Ordan bile iptal ettim hala kredi kartimi iptal etmem icin aboneligin var diyor..
Belki herhangi bir uygulamadan aylık veya yıllık bir abonelik almışsınızdır. Düzenli olarak ödediğiniz bir üyelik varsa onu da kontrol edin derim. O konuda da sorun yok diyorsanız, dilerseniz destek ekibi ile iletişime geçin. Bu tarz sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyorlar.

Belki herhangi bir uygulamadan aylık veya yıllık bir abonelik almışsınızdır. Düzenli olarak ödediğiniz bir üyelik varsa onu da kontrol edin derim. O konuda da sorun yok diyorsanız, dilerseniz destek ekibi ile iletişime geçin. Bu tarz sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyorlar.

Almadim. C2 uyeligi vardi onu da iptal ettim. Zaten iptal etmeme rağmen uyari veriyor. Drstek ekibinin linkini atsan hemen çözüyor dedin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Knk linkuzrrinden baktim.abonelik yok sorunumu yazdim mesajla.donerlrrmi?
Ödeme yöntemlerindeki ve satın alımlardaki sorunlara biraz temkinli yaklaşıyorlar diye biliyorum. Davaları biraz ağır oluyordur tabi. Yine de öyle olmasa bile Google bu tarz konularda müşteri odaklı hareket ediyor. Haberim olmadan yapılan satın alımları vs. iptal ettiğimde anında yardım sağlamışlardı. Tabi yine de belli olmaz. Olumlu bir geri dönüş alamassanız, müşterisi olduğunuz banka ile durumu konuşun onlar yardımcı olacaktır.

Ödeme yöntemlerindeki ve satın alımlardaki sorunlara biraz temkinli yaklaşıyorlar diye biliyorum. Davaları biraz ağır oluyordur tabii. Yine de öyle olmasa bile Google bu tarz konularda müşteri odaklı hareket ediyor. Haberim olmadan yapılan satın alımları vs. iptal ettiğimde anında yardım sağlamışlardı. Tabi yine de belli olmaz. Olumlu bir geri dönüş alamassanız, müşterisi olduğunuz banka ile durumu konuşun onlar yardımcı olacaktır.

Ya yok sorun su C2 diye uygulama. Abone oldum uzun zamandir oluyorum olduktan sonra iptal edip kredi karti bilgilerimi kaldirmak istedim odeme yontemlerinden aboneligi iptal etsemde. Abonesin yedek yontem gir diyor aboneliklerime bakiyorum siteden yok cildıracağım.

Ya yok sorun su C2 diye uygulama. Abone oldum uzun zamandir oluyorum olduktan sonra iptal edip kredi karti bilgilerimi kaldirmak istedim odeme yontemlerinden aboneligi iptal etsemde. Abonesin yedek yontem gir diyor aboneliklerime bakiyorum siteden yok cildıracağım.
Acaba kullanmadığınız bir kartı ödeme yöntemi olarak gösterip, o şekilde mi iptal etmeyi deneseniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı