Google Pay kart kaldırırken abonelik olduğunu söylüyor

xP4RS

Hectopat
Daha fazla  
Google Pay'de aktif aboneligim bulunmamakta fakat kredi kartimi odeme yonteminden kaldiramiyorum? Aboneligim oldugunu soyluyor. Aboneliklere tıkladığımda bos.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba kullanmadığınız bir kartı ödeme yöntemi olarak gösterip, o şekilde mi iptal etmeyi deneseniz?
Ole yaptim bos bi karti odeme yontemi.belirledim kendi kartimi iptal rttim ama saçma olan aboneliğim yok fakat bir saat önce abone olduğum C2 eboneligim iptal etmeme rağmen abonelerde gözükmemesine rağmen odeme yontemi istiyor ve abonesin diyor... Dedigin yerden mail attim donerlermi?

Ole yaptim bos bi karti odeme yontemi.belirledim kendi kartimi iptal rttim ama saçma olan aboneliğim yok fakat bir saat önce abone olduğum C2 eboneligim iptal etmeme rağmen abonelerde gözükmemesine rağmen odeme yontemi istiyor ve abonesin diyor... Dedigin yerden mail attim donerlermi?
Dediğim gibi bu konularda genelde kesin dönüş sağlıyorlar. Ne kadar sürede geri dönüş sağlayacakları konusunda maalesef bilgi veremiyorum. İsterseniz birde İngilizce olarak geri bildirimde bulunun. Belki daha hızlı geri dönüş sağlarlar.

Geri
Yukarı