Google Pixel serisi neden Türkiye'de yok?

@156318 Nasıl utanmaz adam olurum? diye konu açmışsın.
'Hiçbir şeyden utanmazsanız, "ukala" olursunuz. Gerektiği yerde utanılmalı.' diye cevap gelmiş.
Burada birbirimize yardım etmek, bilgilenmek, bilgilendirmek için bulunuyoruz. Senin gibi yarım akıllıların triplerini çekmeye gelmiyoruz.

Tartışılacak bir durum göremedim ben ortada arkadaşlar. Iphone 11 kullanıcısıyım, imkanım yettikçe de IOS ekosisteme yöneleceğim, Android bana göre ios'a acaba rakip mi denebilecek kadar bile yaklaşmadı ama android kullanmak isteyene, kullanana da saygısızlık yapmanın bir mantığı yok. En basitinden adam IOS'un politikasını sevmeyip ya da Android'in, onlara para kazandırmamak için bile diğer tarafa yönelebilir. O yüzden zevkler ve renkler misali anlamsız bir tartışma. He sizde biliyorsunuz ki cahile laf anlatmak dağa tırmanmaktan çok daha zordur.

@156318 Nasıl utanmaz adam olurum? diye konu açmışsın.
'Hiçbir şeyden utanmazsanız, "ukala" olursunuz. Gerektiği yerde utanılmalı.' diye cevap gelmiş.
Burada birbirimize yardım etmek, bilgilenmek, bilgilendirmek için bulunuyoruz. Senin gibi yarım akıllıların triplerini çekmeye gelmiyoruz.
Trip çeken taraf ben oluyorum burada fakat yine de sen bilirsin. Ayrıca o konu ne alaka anlamadım. Ne zırvalıyorsun sen?

Geri
Yukarı