Turkcell, Pixel serisinin seneye Türkiye'ye geleceğini söyledi

towboatery

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Pixel 8 Pro cihazını aktif olarak kullanıyorum. Cihazım yurt dışı ve henüz kayıtlı değil. E-SIM konusunda sorun yaşamış kullanıcılar için BTK üzerinden bir şikayet kaydı oluşturmuştum ve Turkcell tarafından şu şekilde bir bilgi geldi;

1711437312676.png

Belirttiklerine göre Google aslında bu sene Türkiye pazarına giriş yapma hazırlıklarına başlıyormuş. Konu ile ilgili süreç belirttikleri gibi devam ederse, yıl sonunda haberleri duyulmaya başlayacaktır. İnsanların gerçek bir Android deneyimleme zamanı çoktan gelmişti. Umarım Türkiye'de istedikleri pazar paylarını elde edebilirler.

Son düzenleme:
İki favori markamdan biri Google pixel diğeri ise Samsung.
Google tarafından gelebilecek olan resmi açıklamayı beklesek yine de iyi olur her ihtimale karşı.🤔
Fakat eğer gerçekten Türkiye'ye gelirse sonunda Apple'a adamakıllı bir Android rakip daha geleceğini düşünüyorum.

Çünkü bence Google pixel ve Samsung dışında adamakıllı bir ekosistem kurmuş olan Android üreticisi yok gibi bir şey.

Bende bu yüzden Samsung kullanıyorum çoğu ürünümde ama Google pixel serisini de takip etmiyor değilim.

İki favori markamdan biri Google pixel diğeri ise Samsung.
Google tarafından gelebilecek olan resmi açıklamayı beklesek yine de iyi olur her ihtimale karşı.
Fakat eğer gerçekten Türkiye'ye gelirse sonunda Apple'a adamakıllı bir Android rakip daha geleceğini düşünüyorum.

Çünkü bence Google pixel ve Samsung dışında adamakıllı bir ekosistem kurmuş olan Android üreticisi yok gibi bir şey.
Pürüzsüz ve en güncel Android deneyimini Pixel cihazlar veriyor. Geçmişte de Nexus veriyordu. Ben de Pixel 7 kullanıyorum bu arada.

Pürüzsüz ve en güncel Android deneyimini pixel cihazlar veriyor. Geçmişte de nexus veriyordu. Ben de pixel 7 kullanıyorum bu arada.

Aslında bayağı kullanmak istediğim bir seri Google pixel serisi ama Türkiye'de bulunmadığından en yakın deneyimi veren Samsung'u kullanıyorum.
Çünkü One UI bence hem şık hem sade hem de son senelerde bendeki cihaz 4 sene alacak olsa da (S21 FE Exynos) S24 serisi ile güncelleme desteği 7 seneye kadar çıktı.
Her ne kadar Google pixel serisi hoşuma gitse de Samsung ekosistemini büyük çoğunlukla kurduğumdan dolayı bundan sonra yoluma Samsung ile devam ederim gibi geliyor.
Tabii bu Google Pixel'i takip etmediğim anlamına gelmez 👍🏻

Son düzenleme:
Fiyatlar tuzlu olacak gibi ama yinede güzel bir haber.

Pixel çok güçlü bir telefon fakat bütün sistem uygulamaları Google alphabet e ait, bu da bir sıkıntı ileride illaki teşkil edecektir. Düşünsenize Google altyapısını değiştirecek 1 gün kadar hizmet yok, telefon GG oldu. Ha bir de saf Android iyi güzel, hızlı falan ama berbat gözüküyor. Bu konuda Samsung mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pixel çok güçlü bir telefon fakat bütün sistem uygulamaları Google alphabet e ait, bu da bir sıkıntı ileride illaki teşkil edecektir. Düşünsenize Google altyapısını değiştirecek 1 gün kadar hizmet yok, telefon GG oldu. Ha bir de saf Android iyi güzel, hızlı falan ama berbat gözüküyor. Bu konuda Samsung mükemmel.

Yazıda bir tane doğru yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı