Hediye Google Play 25 TL Hediye Kodu

Arkadaşlar 4 tane daha kaldı katılmak isteyenler belirtsin aralarından çekeyim ben internet sitesiyle. Bu seferlik böyle dağınık oldu sonraki seferlerde direk son katılım tarihi koyarım, çekiliş yaparım daha düzenli olur.
Abi verir misin baba?

Merhaba arkadaşlar. Elime Amazon, Google Play, Netflix, App Store & iTunes Hediye Kartı gibi birçok mecradan hediye kodları geliyor. Benim ihtiyacım olmadığı için bunları düzenli olarak sizlerle paylaşmak istiyorum hem böylece Technopat ailesine de daha fazla insan çekeriz. Her hafta böyle kodlar gelmeye devam edecek.

Fakat nasıl paylaşmam gerektiğine tam karar veremedim. Sizlerin önerilerinize ihtiyacım var. İlk gelen alır mantığıyla 1 adet kodu buraya bırakıyorum geri kalan 7 adet 25 TL'lik kod daha var.

Google Play 25 TL Hediye Kodu: B1MFT3ZHEFLS4L41

Önerilerinizi bekliyorum çünkü bunun Amazon indirim kodu, Netflix kodu, Boyner Hediye Kartı, App Store & iTunes Hediye Kartı versiyonları da var.
Diğer çekilişleri kaçırmamak için de beni "izle" durumuna alabilirsiniz. Zaten her gün indirim paylaşıyorum forumda illaki faydası olacaktır.

Bu haksızlık ihtiyacı olup alamayanlar var. 😥 Çekiliş yaparsanız ve kazanan kişiye Discord üzerinden kodu yollarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. 🙂

Bu haksızlık ihtiyacı olup alamayanlar var. 😥 Çekiliş yaparsanız ve kazanan kişiye Discord üzerinden kodu yollarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. 🙂
İlk alan kapınca ihtiyacı olup alamayanlar var. Ama çekiliş olunca ihtiyacı olan alamayanlar yok mu?

Arkadaşlar çekilişi kazandım ve Google Play kodumu kullandım tierseni profilinden izle bölümünden takip ederek çekilişlerden haberdar olabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Google play kodu.png
    Google play kodu.png
    46,7 KB · Görüntüleme: 40

Yeni konular

Geri
Yukarı