Google play 64 Bit sorunu

derişik

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Unity ile bir oyun yazdım. İlk defa Google play yükleyeceğim ama 64 Bit sorununu çözemedim. İnternette biraz araştırdım, birkaç çözüm var ama benim derdime çare değil. Çözümü bilenler ayrıntılı anlatırsa sevinirim. İlk.
Resimde build app bundle seçili değil ama ben onu sonradan işaretleyip tekrardan build ettim ama yine aynı sorun oldu.
ayarlar.jpg
hata1.jpg

Ek Açıklama 2019-12-26 172352.png

Merhaba aynı sorun bende de vardı. Gördüğüm kadarıyla IL2CPP olayını yapmışsın ama x86 nın tikini kaldırmamışsın. Bide eğer x86 yı kaldırınca hatanız çözülecektir diye düşünüyorum. Eğer o da olmazsa oyununuzu Gradle ile değilde Internal ile build etmeyi deneyin.

Merhaba aynı sorun bende de vardı. Gördüğüm kadarıyla IL2CPP olayını yapmışsın ama x86 nın tikini kaldırmamışsın. Bide eğer x86 yı kaldırınca hatanız çözülecektir diye düşünüyorum. Eğer o da olmazsa oyununuzu Gradle ile değilde Internal ile build etmeyi deneyin.
Yardımın için teşekkür ederim. x86 kısmını hiç kimse söylememişti. Az önce yayına sundum.

Sanırım ilk oyununu yayınladın. Hayırlı olsun. Şimdiden başarılar diliyorum. Birde oyunun ismini söylersen indirip destek olabiliriz. 🙂

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı