Google Play Abonelik iptalinde iade geri gelmedi

Zntsu01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Google Play üzerinden sleep monitor uygulamasına abone oldum ve 3 gün içinde abonelikten çıktım. Ancak 1 hafta olmasına rağmen param geri gelmedi. Ne yapabilirim? Böyle bir durumda? Abonelik iptal edildi gözüküyor. 400 TL geri gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Google Play üzerinden sleep monitor uygulamasına abone oldum ve 3 gün içinde abonelikten çıktım. Ancak 1 hafta olmasına rağmen param geri gelmedi. Ne yapabilirim? Böyle bir durumda? Abonelik iptal edildi gözüküyor. 400 TL geri gelmedi.

İptal edilince para gelmez sanırım örnek vereyim Xbox Game Pass aldın diyelim iptal ettin paranı vermez ama süresi bitene kadar kullanmaya devam edebilirsin bu Disney Plus'da da öyleydi sanırım aldığınız şeyde bunlara benzer başka nasıl açıklayacağımı bulamadım.

Abone olduysan iade olmuyor diye biliyorum.

Google şu şartlardan biri karşılanmadığı sürece Google ile Abone Ol kapsamındaki çoğu satın alma işlemi için geri ödeme yapmaz: (1) Satın alınan içerik kusurlu olmalıdır; (2) Google ile Abone Ol arayüzünde belirtilen avantajlar sağlanmıyor olmalıdır veya (3) Google ile Abone Ol Ek Hizmet Şartları'nda açıklandığı gibi fesih hakkınız olmalıdır.

Geri ödeme politikası​

1. 48 saat içinde: Satın alma işleminin ayrıntılarına bağlı olarak geri ödeme alabilirsiniz. Bu talimatları uygulayın.
  2. 48 saatten sonra: Geliştiricilerin kendi politikaları ve yasal şartları olup buna göre size geri ödeme yapma ihtimalleri olabilir. Sorunları gidermek ve geri ödeme alıp alamayacağınızı öğrenmek için geliştiriciyle iletişime geçin.

Geri
Yukarı