Google Play Abonelik İptali

mustafa doğanay

Hectopat
Arkadaşlar challange lab diye bir uygulama yükledim. Bana 3 gun ücretsiz sonra aylık 83 TL dedi. Vodafone pay ile abone oldum. Olduktan 5 dakika sonra Play Store'den aboneliği iptal ettimç şimdi bana 83 TL kesilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aboneliğinizi iptal ettiyseniz herhangi bir ücret kesilmeyecektir diye biliyorum. Eğer 3. gün sonunda aboneliğiniz hala devam ediyor olsa idi kesinti yapılırdı. Sorun çıkacağını sanmıyorum fakat yine de 3 gün sonra bakiyenin kesilip kesilmediği konusunda bir kontrol ediniz. Problem çıkması durumunda firmaya yazarak iade talep edebilirsiniz, genelde sorun çıkarmadan iade yapıyorlar.

Aboneliğinizi iptal ettiyseniz herhangi bir ücret kesilmeyecektir diye biliyorum. Eğer 3. gün sonunda aboneliğiniz hala devam ediyor olsa idi kesinti yapılırdı. Sorun çıkacağını sanmıyorum fakat yine de 3 gün sonra bakiyenin kesilip kesilmediği konusunda bir kontrol ediniz. Problem çıkması durumunda firmaya yazarak iade talep edebilirsiniz, genelde sorun çıkarmadan iade yapıyorlar.

Vodafone pay ile abone oldum ve hattımda hiç para yok ki nasıl kesecekler bana şöyle diyor şu an resim attım resme baksanız bilir sikinti var mı hattımda para yok para yazar mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-05-27-14-35-11-624_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2020-05-27-14-35-11-624_com.android.vending.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı