Google Play bakiyesi kendi kendine azaldı

rickymartin

Yoctopat
Merhaba dostar. Google Play'e bir 50 TL'lik yüklediğim hediye kartından YouTube Premium ve YouTube'da bir kanal için üyelik satın aldım. YouTube Premium ilk ay ücretsiz ve ardından 30 TL benim hesabımda şu an 33 TL gibi bir para olması lazımdı fakat 17 TL kalmış ve bu yüzden YouTube ödemeyi gerçekleştiremedi. Ne zaman 17 olduğuna dair bir fikrim yok. Çünkü son baktığımda 30 küsur bir bakiyeydi. Hesap dokümanlarını harcananları kontrol ettim, işlem geçmişini fakat benim yaptığım bu alışverişler dışında bir satın alma işlemi yok. Kısaca anlayacağınız hesabımdan 15 TL birden gitti. Hesabım mı çalındı diye baktım açık oturumlar da benim cihazlarım. Bilen, başına gelen veya bir fikri olan varsa cevaplarsa harika olur.

Yani bahsettiğim diğer arkadaşın da dediği gibi Google destekti.
google supportt böyle bir konu başlığı var fakat cevaplanmamış direkt benimle ilgilenebilecekleri şekilde e posta vesaire atamıyor muyum

Sanırım katıl aboneliği tekrar etti yarın anlayacağım ne olduğunu fakat garip olan nokta yarın tekrar etmesi lazımdı google hesabında 23 temmuzda tekrar etmiş olarak gözüküyor ama tıkladığımda paranın yarın çekileceğini söylüyor tam olarak anlamış değilim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı