Google Play "bir şeyler ters gitti" hatası veriyor

Alykartal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Benim sorunum Google Play üzerinden 'bazı' uygulamaları indirmeye çalışırken 'hata bir şeyler ters gitti tekrar deneyin' uyarısı alıyorum. Sorunu çözmek için denediğim yöntemler şunlar:
-Modemi kapatıp açıp denedim.
-Wi-Fi'yi kapatıp mobil veri üzerinden denedim.
-PC'de web tarayıcısı üzerinden denedim.
-Play Store ve Google hizmetleri önbellekleri, verileri silip güncellemeleri kaldırıp denedim.
-Google hesabımı kaldırıp tekrar açıp denedim.
-Tarih saat, hesap senkronizasyonlarını yaptım.
-Telefonu kapatıp açıp-uçak moduna alıp denedim.
-Google desteğe yazdım onlar da farklı bir şey söylemediler.
-Son seçeneğim telefonu sıfırlamak (POCO X6 Pro cihaz sürümü güncel).

Alternatif bir çözümünüz varsa bekliyorum. (ilk başlığım şimdiden teşekkürler).

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    502,6 KB · Görüntüleme: 136
  • WhatsApp Görsel 2024-02-08 saat 19.03.40_8f8ab827.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-08 saat 19.03.40_8f8ab827.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 111
Evet dediğiniz gibi hesapla alakalı durum.baska bı hesapla aynı cihazda sorun olmuyor. Kendi hesabımı eski telefonumda açıp denedim onda da aynı şekilde hata veriyor.
Merhaba
Hesapla alakalı olamaz. Birçok uygulama yükledim sorunsuz yükleniyor. Ben sadece hepsiemlak uygulamasını yüklerken bu haytayı alıyorum. Çözebilen varmı?

Benim de telefonum aynı. Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bazı uygulamalarda hata alıyorum. Ancak başka bir Google hesabı eklediğimde uygulamayı yükleyebiliyorum.

Benim de telefonum aynı. Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bazı uygulamalarda hata alıyorum. Ancak başka bir Google hesabı eklediğimde uygulamayı yükleyebiliyorum.
Aynen

Merhaba
Hesapla alakalı olamaz. Birçok uygulama yükledim sorunsuz yükleniyor. Ben sadece hepsiemlak uygulamasını yüklerken bu haytayı alıyorum. Çözebilen varmı?
Cihazla alakalı bı durum değil farklı telefonlarda aynı hatayı veriyor ve bir çok uygulama yüklenmiyor. Hesap dışında başka bir seçenek maalesef yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı