Çözüldü Google Play Games PC beta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Aldaş

Decapat
Daha fazla  
Play Store'de Google Play PC betayı gördüm. İndirdim açılmadı hatta müşteri hizmetleriyle görüştüm o da çözemedi hatta tüm gereksinimleri karşılıyor PC.
Bunu nasıl düzeltirim yardım eder misiniz?

Bende böyle 5sn kalıyor sonra kapanıyor ama arka planda Hyper v açılıyor ama uygulama açılmıyor

Ben de kurdum direkt açıldı. Bir problem yaratmadı.
siz bununla ilgili bir konu açmışsınız görmüştüm

Dosya Ekleri

• 1685425031114.png
    1685425031114.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 188
Sorun yoktur. Sadece 2-3 tane hatası var.
Ekran Görüntüsü (1).png

@Mr Yiğit evet açmıştım ama o zaman Türkiye'de beta sürümü başlatılmamıştı. Her açmaya çalıştığımda uyarı vermeden kapatıyordu. Şimdi ise kurulumda sistem yetersizliği adında uyarı veriyor fakat yine de kurmama izin verdi. Sizlerde neden açılmadı bilmiyorum.

Laptop kullanıyorum özellikleri kötü olmasına rağmen sorunsuz oyun deneyimi yaşatıyor. Bazı oyunlarda pikselleşme sorunları var ama yine de iyi.

Sorun yoktur. Sadece 2-3 tane hatası var.
Eki Görüntüle 1799426

@Mr Yiğit evet açmıştım ama o zaman Türkiye'de beta sürümü başlatılmamıştı. Her açmaya çalıştığımda uyarı vermeden kapatıyordu. Şimdi ise kurulumda sistem yetersizliği adında uyarı veriyor fakat yine de kurmama izin verdi. Sizlerde neden açılmadı bilmiyorum.

Laptop kullanıyorum özellikleri kötü olmasına rağmen sorunsuz oyun deneyimi yaşatıyor. Bazı oyunlarda pikselleşme sorunları var ama yine de iyi.
Anladım. Sizin donanımınız yeterli miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı