Çözüldü Google Play Games PC beta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Aldaş

Decapat
Play Store'de Google Play PC betayı gördüm. İndirdim açılmadı hatta müşteri hizmetleriyle görüştüm o da çözemedi hatta tüm gereksinimleri karşılıyor PC.
Bunu nasıl düzeltirim yardım eder misiniz?

Hata alan arkadaşlar orijinal Windows mu kullanıyor yoksa modlanmış, performans arttırıcı Windows mu kullanıyor? Atlas vb. bende aynı hatayı alıyorum işletim sisteminin geliştiricisi ile konuştum sorun işletim sisteminden kaynaklı imiş. Ben atlas OS kullanıyorum.

Hata alan arkadaşlar orijinal Windows mu kullanıyor yoksa modlanmış, performans arttırıcı Windows mu kullanıyor? Atlas vb. bende aynı hatayı alıyorum işletim sisteminin geliştiricisi ile konuştum sorun işletim sisteminden kaynaklı imiş. Ben atlas OS kullanıyorum.
bende atlas os kullanıyorum aynı sorun bende de var. bence bunun sorunu sanallaştırma olabilir çünkü atlas os da windows update kapalı o yüzden sanallaştırma update alamıyor. bu sadece benim düşüncem yanlış düşünüyor olabilirim.

Arkadaşlar benim açılmıyordu şimdi açıldı nasıl yaptın diye sorarsanız öncelikle uygulamayı sildim. Sonra arama yerine Windows özelliklerini aç kapa yazdım. Oradaki Hyper V ve Sanal Makine Plartformu açıktı. Onları kapattım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Bilgisayar açılınca bu sefer kapattığım özellikleri geri açıp bilgisayarı yeniden başlattım. Böylece açıldı.

Bu mesajı okuduğunuz için teşekkür ederim. Saygılar.

maalesef google play games beta çok fazla hata dolu ve çok yüksek özellikli bilgisayarınız olmadığı sürece çalışmıyor. Şuan için kullanmak imkansız ve gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı