Google Play hizmetleri güncellenmiyor ve uygulamalar yüklenmiyor

YavuzG

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi Google Play hizmetlerini güncelleyemiyorum, bugün ayarlardan telefonu sıfırladım. Google Play Store'a girip uygulamaları teker teker indirmeye başlayacaktım fakat Play hizmetlerini güncellemen lazım dedi ama güncelleyemiyorum. "bekliyor..." yazısında kalıyor. Ayarlardan önbelleği temizledim, aynı şeyi Play Store için de yaptım. Bunları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlattım fakat işe yaramadı. Ne yapmam lazım?

Telefon markası Lenovo P2, yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Android sürümüm 7.0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi Google Play hizmetlerini güncelleyemiyorum, bugün ayarlardan telefonu sıfırladım. Google Play Store'a girip uygulamaları teker teker indirmeye başlayacaktım fakat play hizmetlerini güncellemen lazım dedi ama güncelleyemiyorum. "bekliyor..." yazısında kalıyor. Ayarlardan önbelleği temizledim, aynı şeyi Play Store için de yaptım. Bunları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlattım fakat işe yaramadı. Ne yapmam lazım?

Telefon markası Lenovo p2, yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Android sürümüm 7.0.

Google Play hizmetlerinin güncel halini Google'dan APK indirip kurmayı dene.

Geri
Yukarı