Google Play Kablosuz Ağ Sorunu

roti

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bir sabah uyandım ve artık Wi-Fi ile Google Play üzerinden uygulama indirememeye başladım. Play Store'da her şeyi rahat rahat yapabiliyorum. Fakat uygulama indirmeye gelince "indiriliyor..." kısmında takılıp kalıyor.
Mobil Veri üzerinden rahat bir şekilde indirme yapabiliyorum.

1) Sorunlar:
-Kablosuz ağ ile Google Play' den herhangi bir şey indiremiyorum. Hata vermiyor. Indiriliyor kısmında takılıyor. Mobil veride sorun yok.

-Kablosuz Ağ ile Sahibinden.com uygulaması "Bağlantı Hatası" veriyor. Mobil veride sorun yok.

-Kablosuz Ağ ile Twitter "Bağlantı hatası" veriyor. Sayfaları yenileyemiyorum. Mobil veride sorun yok.

Çözüm için denediklerim;

ZenMate VPN ugulamasını kullanınca herhangi bir sorun kalmıyor. VPN sorunu çözüyor.

Farklı telefonlardan denedim ve sorun devam ediyor. Sorun benim telefonumda değil.

Modemi yeniden başlattım. Işe yaramadı.

Modeme reset attım işe yaramadı.

Belki lazım olur;
Servis sağlayacım; Vodafone
Modem marka/model; HG658c Fiber/Ses Modem (Sanırım markası Huaweii)

Çözüm önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler. :)

Sorun devam ediyor.

@Recep Baltaş müsait olunca bakarsanız çok sevinirim. :)

Vodafone'da genel bir sorun var üzgünüm recep abi çözüm yolu bulamaz. Vodafone hizmetlerini aradığımda bana "Genel bir arıza mevcut en kısa zamanda sonuç almayı umut ediyoruz" dediler.

Vodafone'da genel bir sorun var üzgünüm recep abi çözüm yolu bulamaz. Vodafone hizmetlerini aradığımda bana "Genel bir arıza mevcut en kısa zamanda sonuç almayı umut ediyoruz" dediler.
Dün ben de son çare olarak aradım. Aynı şeyi söylediler. Sorun yaklaşık bir haftadır devam ediyor. Hizmet mükemmel gerçekten. :)

İyi günler, sizin internet düzeldi mi acaba?
Bende sorun devam ediyor hala.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı