Çözüldü Google Play kodlarından artan kuruşlar yok edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet Hoca

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
10 kuruş 5 kuruşları yok etmenin bi yolu yok mu?

Mesela ben 50 liralık kod aldım. Sonrada 49.90'lık ürün aldım 10 kuruş arttı. Onu yok etmenin bi yolu yokmu?

Çözüm
Yaşım küçük değil sadece hesapta belkide ömrüm boyunca kullanamayacağım birşeyim olmasını istemiyorum (biraz takıntı gibi)
O zaman diğer arkadaşın dediği şey :) Bende de var o tür takıntı ya.Her neyse konumuza dönelim.Yani yoktur bir çözümü boşverin dursun öyle yapacak bir şey var mı sanmam.
10 kuruş 5 kuruşları yok etmenin bir yolu yok mu?

Mesela ben 50 liralık kod aldım. Sonrada 49.90'lık ürün aldım 10 kuruş arttı. Onu yok etmenin bir yolu yok mu?

İnsan neden kendi hakkını durduk yere yok etmek istesin ki.

Konu sahibi muhtemelen "tam sayıcı" böyle kişiler işlerine hep örneğin 21.00 veya 17.15 gibi zamanlarda başlarlar. Her şeyin tam olmalarını isterler. 😉

Yaşım küçük değil sadece hesapta belkide ömrüm boyunca kullanamayacağım birşeyim olmasını istemiyorum (biraz takıntı gibi)
O zaman diğer arkadaşın dediği şey :) Bende de var o tür takıntı ya.Her neyse konumuza dönelim.Yani yoktur bir çözümü boşverin dursun öyle yapacak bir şey var mı sanmam.

Çözüm

Geri
Yukarı