Google Play kodu uygulama aboneliği için kullanılır mı?

Wack94

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Google Play 250 TL değerinde kodu satın alırsam, Google Fotoğraflar yıllık aboneliği satın almak için kullanabilir miyim?

Merhaba, Google Play 250 TL değerinde kodu satın alırsam, Google Fotoğraflar yıllık aboneliği satın almak için kullanabilir miyim?

Zannetmiyorum dostum. Ama satın alım sayfasına kadar gidip ödeme seçeneklerinden öğrenebilirsin. Kod ile ödeme yapılıp yapılmadığını. Yine de yapabileceğini zannetmiyorum.

Buraya göre hediye kartı ile ön ödemeli planla abone olma mevcutmuş.

Son düzenleme:
Buraya göre hediye kartı ile ön ödemeli planla abone olma mevcutmuş.

Emin misiniz Google Fotoğraflar'a yıllık abone olmak için Google Play kodu ödeme olarak kabul edecek mi? Bu aboneliktir yani her sene veya her ay yenilenebilen bir şey'dir. Olur mu ki? Google Fotoğraflar'a girince yıllık Plan'a geçiş yap > abone Ol'a girince mobil ödeme seçeneği var orada ok işareti var basıyorum Google Play Store ödeme yöntemleri kısmı çıkıyor ve mobil ödeme kısmı işaretlenmiş ve altında ise Google hesabınıza ödeme yöntemi ekleyin var onun altında kredi veya banka kartı ekle var ve kod kullan var basınca kod girin yazıyor ama ben kodu satın aldıktan ve girdikten sonra ya geçersiz kabul edilmedi falan dese diye bir tereddütüm var.

Zannetmiyorum dostum. Ama satın alım sayfasına kadar gidip ödeme seçeneklerinden öğrenebilirsin. Kod ile ödeme yapılıp yapılmadığını. Yine de yapabileceğini zannetmiyorum.

Mobil ödeme ile her ay enayi gibi yapmak istemiyorum zira yıllık ödemeyi limit kabul etmez bahanesi ile kabul etmiyorlar ve her ay daha fazla benden pay almak için yapıyorlar her ay ekstradan abone olduğumun kaç katı kadar para alıyorlar mobil ödeme ücretiymiş yani 1 yıllık tek sefer ödesem her ay ödemeli olan 3 4 yılımı karşılarım resmen daha iyi.

Emin misiniz Google Fotoğraflar'a yıllık abone olmak için Google Play kodu ödeme olarak kabul edecek mi?
“Ön ödemeli planlar, bazı uygulamalar tarafından sunulan ve otomatik olarak yenilenmeyen sabit süreli aboneliklerdir”

Google Fotoğraflar bunu destekliyor mudur bilmiyorum.
Ama Google desteğe sorarak net bir cevap almak en iyisi olacaktır.

Geri
Yukarı