Google Play parasını çekemediği aboneliği devam ettiriyor

BlackArch

Hectopat
Her ay kartımdan para çeken Google Play aboneliğim vardı. Kartımı internet alışverişine kapattım, tabii bu ay para çekemedi. Ama yine de satın aldığım hizmeti kullanabiliyorum (parasını ödemediğim halde). Neden böyle oldu? Kartımı internet alışverişine açtığım an parayı çeker mi?

Her ay kartımdan para çeken Google Play aboneliğim vardı. Kartımı internet alışverişine kapattım, tabii bu ay para çekemedi. Ama yine de satın aldığım hizmeti kullanabiliyorum (parasını ödemediğim halde). Neden böyle oldu? Kartımı internet alışverişine açtığım an parayı çeker mi?
Çeker, çekemediği için Google Hesabınızı bloke edebilir.
Apple'da başıma gelmişti. Ürün satın aldığımda ikinci ay parasını çekemediler hesabı bloke ettiler. Google hesabın bloke olabilir.

Xbox benden 1 ay daha Gamepass alıp param yokken borç yapmıştı borcu ödeyene kadar Gamepass alamadım. Aynısı olabilir.

Çeker, çekemediği için Google Hesabınızı bloke edebilir.
Apple'da başıma gelmişti. Ürün satın aldığımda ikinci ay parasını çekemediler hesabı bloke ettiler. Google hesabın bloke olabilir.
Sorun da o aslında google play abonelikler kısmında aboneliğim de gözükmüyor . İptal edemiyorum yani çünkü gözükmüyor . Ama telefonuma sürekli para çekimi için e-alışverişi açınız mesajı geliyor.
Kayıtlı telefon numarasının hattından çekmiş olmasın? Bir kontrol edin.
Hayır zaten hazır kart telefonum.
Xbox benden 1 ay daha Gamepass alıp param yokken borç yapmıştı borcu ödeyene kadar Gamepass alamadım. Aynısı olabilir.
Sorun yok başka hesap açarım sonradan da .
Bazen size 1 hafta, hatta 1 ay süre tanıyorlar, mağdur olmayın ödeme yönteminizi güncelleyin diye. Devam etmek istemiyorsanız iptal etmeniz lazım.
Google play abonelikler bölümünde gözükmüyor üstelik.Oysaki google play ile abone olmuştum.

Geri
Yukarı