Google Play Store güncellenmemesi için ne yapılmalı?

620001

Picopat
Arkadaşlar başlıkta da anlattığım gibi ben Google Play Store'un eski sürümünü kullanmak istiyorum ama sürekli otomatik güncelleniyor. Ben güncellenmesini istemiyorum eski sürümleri kullanmak istiyorum eski sürümleri hala çalışıyor ama otomatik güncelleniyor güncellenmemesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta da anlattığım gibi ben Google Play Store'un eski sürümünü kullanmak istiyorum ama sürekli otomatik güncelleniyor. Ben güncellenmesini istemiyorum eski sürümleri kullanmak istiyorum eski sürümleri hala çalışıyor ama otomatik güncelleniyor güncellenmemesi için ne yapmalıyım?
Pil optimizasyon ayarlarından uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermeyi kaldırırsan kendisini de dahil hiç bir uygulamayı güncelleyemez.

Artık Google play sistem güncellemeleri ile beraber Google uygulamaları da güncelleniyor. Yani bunu önlemenin bir yolu yok galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı