Google Play Store kablosuz bekleniyor hatası

SquWave

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Genel olarak 1 GB üzeri uygulama ve oyunlarda bu sorun oluyor. Örneğin Call of Duty Mobile oyunu 1.84 GB %50 olunca kablosuz bekleniyor diyor. 2 seçenek var ya iptal edilecek ya da şimdi indir. Şimdi indir seçeneğine basıldığı zaman 0'dan indirmeye başlıyor. Ön belleği ve verileri temizleme çözümü denendi fakat sonuç aynı. Cihazım Samsung'a70. Android sürümü 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan kablosuz yokken indir seçeneği olması lazım ya da öğeyi indirirken şimdi indir yazısı var ona tıklarsanız olur normalde, peki telefona fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi?

Ayarlardan Google Play Store yazılımının güncellemelerini kaldırın. Ardından verilerini ve önbellek miktarını da temizledikten sonra tekrardan Google Play Store'a giriniz. Girdikten sonra en son sürümüne güncelleneceğinden dolayı hata mesajı alma olasılığınız düşecektir. Bu adımları yaptıktan sonra sorununuzun devam edip etmediğini bildirebilir misiniz? @SquWave

Ayarlardan kablosuz yokken indir seçeneği olması lazım ya da öğeyi indirirken şimdi indir yazısı var ona tıklarsanız olur normalde, peki telefona fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi?

Dediğiniz ayarı yapmıştım önceden. Şimdi indir seçeneğine de basıldığı zaman dediğim gibi 0'dan indirmeye başlıyor. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamayı denemedim. Deneme de pek mümkün değil. Çok fazla uygulama var tekrar bunları indirmek ile meşgul olmak istemiyorum. Gerekirse COD'dan vazgeçerim. ^^
Ayarlardan Google Play Store yazılımının güncellemelerini kaldırın. Ardından verilerini ve önbellek miktarını da temizledikten sonra tekrardan Google Play Store'a giriniz. Girdikten sonra en son sürümüne güncelleneceğinden dolayı hata mesajı alma olasılığınız düşecektir. Bu adımları yaptıktan sonra sorununuzun devam edip etmediğini bildirebilir misiniz? @SquWave

@unnamedington Bu şekilde sorun düzeldi teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı