Google Play Store oyun güncellenmiyor

İşletim sistemi
Android
Google Play üzerinden ne zaman PUBG: New State'i güncellemeye veya indirmeye çalışsam Google Play bir sorun yaratıyor.

Konuya başlamadan belirteyim, bu sorun sadece New State indirirken oluyor.
Boyutu büyük, küçük fark etmez başka hiçbir oyun veya uygulamada bu sorun yaşanmıyor.

Örneğin şu an, oyunun güncellemesini indirirken mobil veri kullandım %95'e kadar indirdi gayet yüksek hızlarda %95'ten sonra 72 kb/s ile indirmeye başladı. Mobil verim hala var 10GB'dan fazla.

Dedim herhalde sorun mobil veride bende Wi-Fi kullanayım. Wi-Fi'de de aynı sorun yaşandı.

Neyse öyle böyle indirdim güncellemeyi %100 olunca Google Play'i arkaya attım dedim o tamamlar.
Google Play arka plandayken yarım saat müzik dinledim cihazın içindekilerden ve geri baktığımda oyun güncellenmemiş hala %100 duruyor Google Play üzerinde.

15dk bekledim Google Play ön planda iken ve anca şükür kuruldu.

Ben bunun gibi sorunları ne zaman New State'i güncellesem veya yeniden kursam yaşıyorum ve artık gına geldi. Krafton'a hem Discord hem mail üzerinden ulaştım, aldığım cevap sorunun onlardan kaynaklı olmadığıydı. Google desen ne maillere dönüş var ne de yardım sayfası bir işe yarıyor zaten :D
Eski sürümlerini de denedim Google Play'in ama yine çözüm olmadı. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı, varsa nasıl çözdü yardımcı olursa çok iyi olur :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı