Çözüldü Google Play Store'da resimler görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 gündür Google Play Store'a girdiğimde hiçbir uygulamanın veya oyunun resmi görüntülenmiyor. Bu sadece bende mi yoksa sizde de oluyor mu? Eğer bu sorun tek bendeyse nasıl çözebilirim?

Aynı sorun arkadaşta da var. (HTC M7) Genel bir sorun galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Play Store'den DNSet indirin ve kurun bu resimlerin tekrar gözükmesine neden olacaktır.

Yoo bende gözüküyor.

@egzap tablet MEB'in dağıttığı ise "DNSet" indirerek sorunu çözebilirsiniz. Fakat bendeki tablet değil kendi telefonumda bu problem.

Bağlandığınız internetten kaynaklanıyor olabilir. Okulda telefondan girince aynı sorunu yaşıyordum ben de.

@Alp34 Aynı sorun bende de mevcut. 2-3 gündür GP'de resimler gözükmüyor. TTnet wifi ile giriyorum -senin de mi aynı?
Eger netten kaynaklı degilse muhtemelen genel bir sorundur ve umarım bir sonraki güncellemede kalkar -,- Çok sinir bozucu.

Hofff ayrıca cok yavaş :(

@MOSHIC Evdeki internetimiz TTNet. Bazen sadece videoları gösteriyor (videolar da açılmıyor) fakat resim hiç göstermiyor. Cihazınız nedir?

Aynı sorun 2 günden beri bende de var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı