Google Play Ülke Nasıl Değiştirilir?

canererten96

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
4 saattir uğraşıyorum, denemediğim VPN denemediğim yöntem kalmadı YouTube'da her videoyu izledim ama olmuyor. IOS'un gözünü seveyim anında alabiliyorsun istediğin ülkeye!
Yok mu bu işi bilen profesyonel birisi de kurtarsa şu illetten beni? Kanada Google Play hesabına geçmek bu kadar zor olmamalı yahu!

Dur tahmin edeyim. Telefonuna PUBG indirmeye çalışıyorsun.
Google Play'den Avira VPN indir kanadaya bağlan. Sonra ayarlarlardan uygulamalara gir. Google Play'in verilerini temizle. Google Play'e gir, giriş yaptığın google hesabını değiştir yani başka bir hesap seç. Telefonunda başka google hesabı yoksa yeni hesap aç. Sonra o hesaba giriş yap ve bu linkten indir.
Pubg mobile
İndirme başladıktan sonra indirmeyi iptal et, google playden çıkmadan VPN'yi kapat. Sonra bir daha başlat.
(y)

Google Play'den Avira VPN indir kanadaya bağlan. Sonra ayarlarlardan uygulamalara gir. Google Play'in verilerini temizle. Google Play'e gir, giriş yaptığın google hesabını değiştir yani başka bir hesap seç. Telefonunda başka google hesabı yoksa yeni hesap aç. Sonra o hesaba giriş yap ve bu linkten indir.
Pubg mobile
İndirme başladıktan sonra indirmeyi iptal et, google playden çıkmadan VPN'yi kapat. Sonra bir daha başlat.
(y)
Evet PUBG için yapıyorum [emoji23] Super VPN ile Kanada'yı seçtim ve yeni bir Google Play hesabı ekledim bu şekilde oldu, yapmak isteyenlere belki rehber olur[emoji3]

Pubg mobile
(y)
Güzel bir bilgilendirme olmuş. Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı