Çözüldü Google Play Vodafone Pay Kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KusursuzGT

Hectopat
Merhaba. Google Play'de Vodafone Pay mobil ödeme kullanılamıyor yazıyor. Ne yapmam gerek?

Screenshot_21.png

Çözüm
Biz arkadaşımla beraber kullanıyoruz hesabı o harcama yapabiliyor, ancak ben yapamıyorum. Onda öyle bir şey demiyor sadece bende böyle diyor nedenini söyler misiniz?

Böyle bir şey yapmayın. Google bunu farkederse hesabınız kapatılabilir. Böyle olmasının sebebi ise SIM kartın arkadaşının telefonda olması. SIM kart arkadaşının telefondaysa sen harcama yapamazsın. SIM kart sendeyse arkadaşın harcama yapamaz.
Hattının mobil ödemeye açık olması gerekir müşteri temsilcisi ile konuşup hattınızın mobil ödeme özelliginin açılmasını isteyebilirsin.
(Mobil ödeme her hatta olan bir özellikdir hattın konumuna göre değişmez👍)

Faturanızdaki para miktarını kontrol edebilir misiniz?

Alakası yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz arkadaşımla beraber kullanıyoruz hesabı o harcama yapabiliyor, ancak ben yapamıyorum. Onda öyle bir şey demiyor sadece bende böyle diyor nedenini söyler misiniz?

Böyle bir şey yapmayın. Google bunu farkederse hesabınız kapatılabilir. Böyle olmasının sebebi ise SIM kartın arkadaşının telefonda olması. SIM kart arkadaşının telefondaysa sen harcama yapamazsın. SIM kart sendeyse arkadaşın harcama yapamaz.

Çözüm

SIM kart bende ve ben harcama yapamıyorum o harcama yapabiliyor :D Eskiden ikimizde yapabiliyorduk ama şimdi böyle bir sorun çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef tek çare arkadaşınızın hesabınızı kullanmanızı önlemek. Ve 2 kişi kullanmayın farkedilirse Google hesabınız kapatılır. Ve arkadaşınız kendisi alamıyor mu neden siz ikiniz beraber alışveriş yapıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı