Çözüldü Google Play'de ucuza satın alma mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeltaDeveloper

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Home Single Language 22H2, İntelCore İ3
Merhaba. Google Play hediye kodu alıp bakiyeme eklemiştim. Fakat 6 lira eksik kaldı ve 6 liraya hediye kodu diye bir şey yok. Minecraft alacaktım. Ucuza almanın yöntemi var mı? (VPN'ya da ayarlar gibi)

Çözüm
Merhaba. Google Play hediye kodu alıp bakiyeme eklemiştim. Fakat 6 lira eksik kaldı ve 6 liraya hediye kodu diye bir şey yok. Minecraft alacaktım. Ucuza almanın yöntemi var mı? (VPN'ya da ayarlar gibi)
Hayır yok, 3. taraf uygulamalardan belki ama, vpn veya konum değiştirme sakın yapmayın, 1 yıl boyunca hiçbir şey indiremiyorsunuz.
Hayır yok, 3. taraf uygulamalardan belki ama, vpn veya konum değiştirme sakın yapmayın, 1 yıl boyunca hiçbir şey indiremiyorsunuz.

Çözüm
Çözüm etiketi için teşekkürler, iyi günler, aradığın oyunu belki 3. taraf sitelerde ünlü bir oyunsa ucuza bulabilirsin. Çok güvenme derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı