Google Play'den WhatsApp indirilmiyor

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Uzun bir süredir konforu ve kullanım rahatlığı dolayısıyla WhatsApp+ kullanıyordum. Ama kısa süre önce malumunuz artık orijinal WhatsApp kullanılması zorunlu hale getirildi. Artık WhatsApp'a girmediğimden Play Market'den orijinal WhatsApp'ı indirmeye çalıştım ama her indirmeye çalıştığımda görseldeki hata veriyor. Geçenleride aynı şeyi yaptığımda uygulamanın illegal sürümünü kullandığımdan dolayı WhatsApp indiremeyeceğimi söylemişti play market. Şimdi ise o uyarıda gelmiyor. Aynı sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar bana yardım edebilir mi?

Screenshot_20240325-171115_Google Play Store.jpg

Uzun bir süredir konforu ve kullanım rahatlığı dolayısıyla WhatsApp+ kullanıyordum. Ama kısa süre önce malumunuz artık orijinal WhatsApp kullanılması zorunlu hale getirildi. Artık WhatsApp'a girmediğimden play Market'den orijinal WhatsApp'ı indirmeye çalıştım ama her indirmeye çalıştığımda görseldeki hata veriyor. Geçenleride aynı şeyi yaptığımda uygulamanın illegal sürümünü kullandığımdan dolayı WhatsApp indiremeyeceğimi söylemişti play market. Şimdi ise o uyarıda gelmiyor. Aynı sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar bana yardım edebilir mi?

Eki Görüntüle 2150170

Ne yazıyor acaba Türkçeye çevirir misiniz?

Uzun bir süredir konforu ve kullanım rahatlığı dolayısıyla WhatsApp+ kullanıyordum. Ama kısa süre önce malumunuz artık orijinal WhatsApp kullanılması zorunlu hale getirildi. Artık WhatsApp'a girmediğimden play Market'den orijinal WhatsApp'ı indirmeye çalıştım ama her indirmeye çalıştığımda görseldeki hata veriyor. Geçenleride aynı şeyi yaptığımda uygulamanın illegal sürümünü kullandığımdan dolayı WhatsApp indiremeyeceğimi söylemişti play market. Şimdi ise o uyarıda gelmiyor. Aynı sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar bana yardım edebilir mi?

Eki Görüntüle 2150170

Ayarlardan Play Store'un önbellek+veriyi sil yapıp deneyebilirsiniz.

Genelde depolama uyarısı vermesede depolama yetersizliğinden olabiliyor yaklaşık 100,200 mb daha yer açın büyük ihtimalle çözülecektir.
5 gb yerim var ve whatsapp'dan çok daha büyük uygulamalar indirdiğimde hiç nir sorun olmuyor. Sırf bu yüzden telefonda ne kadar oyun varsa sildim

Bu hata genelde depolama alanından kaynaklı oluyor sanırım. Fakat arkadaş metni Türkçe'ye çevirmemiş, acaba arkadaş bizden Azerbaycanca öğrenmemizi falan mı bekliyor?
Aynı dil işte neresini anlayamıyorsunuz :D. Çevirmemi isterseniz şöyle:
Whatsapp uygulamasını indirmek mümkün değil. Yeniden indirmeyi deneyin eğer aynı sorunla bir daha karşılaşırsanız sorunu gidermek için yaygın yollara baş vurun

O zaman dışarıdan APKPure gibi güvenilir sitelerden APK olarak indirin.
Yani her güncelleme geldiğinde kıçı kırık whatsapp için yeniden apk dosyası indirmek istemiyorum. Ama galiba son çare bu

Aynı dil işte neresini anlayamıyorsunuz :D. Çevirmemi isterseniz şöyle:
Whatsapp uygulamasını indirmek mümkün değil. Yeniden indirmeyi deneyin eğer aynı sorunla bir daha karşılaşırsanız sorunu gidermek için yaygın yollara baş vurun

Yani her güncelleme geldiğinde kıçı kırık whatsapp için yeniden apk dosyası indirmek istemiyorum. Ama galiba son çare bu
Kardeşim ben Azerbaycanca'yı her gün konuşmuyorum ki senin gibi. Ayda yılda bi' çeviriden bakıyorum.

O zaman dışarıdan APKPure gibi güvenilir sitelerden APK olarak indirin.
APKPure güvenli bir site değil, çok kez kardeşim virüs yedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı