Google Play'e oyun yüklemek

Lory0

Decapat
Daha fazla  
Google Play'e oyun yüklemek istiyorum fakat yaşım 18'den küçük olduğu için Google buna izin vermiyor. Sizce yapabileceğim ne var?

Google Play'e oyun yüklemek istiyorum fakat yaşım 18'den küçük olduğu için Google buna izin vermiyor. Sizce yapabileceğim ne var?

Uygulamanın bir sitesini oluşturup o siteye uygulamanın APK dosyasını indirmek için bir link koyabilirsin.

Veya Aptoide gibi uygulama marketlerine uygulamanın APK dosyasını yükle, pek tavsiye etmem çünkü Aptoide kullanan kişi az.

Peki şirket konusunda falan sıkıntı çıkmaz mı?
Uygulamanın bir sitesini oluşturup o siteye uygulamanın APK dosyasını indirmek için bir link koyabilirsin.

Veya Aptoide gibi uygulama marketlerine uygulamanın APK dosyasını yükle, pek tavsiye etmem çünkü Aptoide kullanan kişi az.

Peki şirket konusunda falan sıkıntı çıkmaz mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı