Google Satıcı Hesabı Açmak

yigidyum

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
1
Merhabalar. Yakında kendi oyunumu Google Play Store'a koymayı düşünüyorum. Google Developer hesabımda satıcı hesabı oluşturup oyunumu ücretli yapmak istiyorum. Ben bir şirkete vs sahip değilim. Oyunu da odamda kendi başıma yaptım. Bu işten anlayanlara soruyorum, satıcı hesabı açsam başıma bir hal gelir mi? Sadece hesabı açıp oyunu paylaşsam olur mu, yoksa özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı? Biraz göz attım "Şirket Adı" "Satılan Ürün Türü" "Şirket Adresi" "Kredi Kartı "Ekstresindeki Ad"gibi bölümleri doldurmam gerekiyor da

Yanlış bir şey yapıp ceza ödemekten vs korkuyorum. Sadece hesabı açıp, oyunumu yüklesem, hiçbir şeye dokunmadan para kazanabilir miyim? Bireysel olarak satıcı hesabı açılır mı?

Satıcı hesabı açarsanız sizin için daha iyi olur. Bireysel olarak satıcı hesabı açabilirsiniz ve başınıza bir haller gelmez. Ayrıca oyununuzun ismini söylerseniz belki bakabiliriz 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı