Google şifre yöneticisi alternatifi var mı?

İşletim sistemi
Android

Acemi99

Decapat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, Google ve ürünlerini tamamen bırakmayı düşünüyorum o yüzden uygulamalara alternatif arıyorum. İlk olarak telefonda Google şifre yöneticisine alternatif bir uygulama bulmak istiyorum, ne önerirsiniz? (önceliğim açık kaynak ama sorunsuz dediğiniz kapalı kaynak uygulamada olur)

Daha önce kullandığım ve beğenmediğim şifre yöneticileri;

1: Keepassdroid.

2: Keepass2Android.

3: Keepassdx.

4: Bitwarden.

Bitwarden kullanıyorum açık kaynak ve pratik.

Bir sitenin veya uygulamanın kullanıcı adı ve şifresi kayıtlı olmasına rağmen giriş yapmak istediğimde çok geç getiriyor bilgileri hatta bazen getirmiyor bile. Acaba sorun bende mi ya da ben mi yanlış ayarlar yapıyorum anlamadım. Google şifre yöneticisi kadar hızlı gelmedi bana.

Bir sitenin veya uygulamanın kullanıcı adı ve şifresi kayıtlı olmasına rağmen giriş yapmak istediğimde çok geç getiriyor bilgileri hatta bazen getirmiyor bile. Acaba sorun bende mi ya da ben mi yanlış ayarlar yapıyorum anlamadım. Google şifre yöneticisi kadar hızlı gelmedi bana.
Ben her girmeye çalıştığımda yan kısımda simgesi çıkıyor tıklıyorum bazen giriş şifresi istiyor bazen istemiyor onun dışında bi yavaşlığını görmedim, bana çok kullanışlı ve güvenli gözüktüğü için tercih ettim 3 gün önce üstün araştırmalarım sonucunda tercih ettim.

Arkadaşlar merhaba, Google ve ürünlerini tamamen bırakmayı düşünüyorum o yüzden uygulamalara alternatif arıyorum. İlk olarak telefonda Google şifre yöneticisine alternatif bir uygulama bulmak istiyorum, ne önerirsiniz? (önceliğim açık kaynak ama sorunsuz dediğiniz kapalı kaynak uygulamada olur)

Daha önce kullandığım ve beğenmediğim şifre yöneticileri;

1: Keepassdroid.

2: Keepass2Android.

3: Keepassdx.

4: Bitwarden.

Sadece merak ettiğimden soruyorum neden Google'nin ürünlerini bırakmayı düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı