Google şifrem iznim olmadan değiştirildi

2 Mayıs'ta bilmediğim bir telefon Google hesabıma giriyor ve şifreyi değiştiriyor. Ardından ben şifreyi değiştirdim ama kendimi güvende hissetmiyorum. Şifreyi değiştiren telefon ASUS ROG Phone 2. Şifreyi değiştiriyor ve hesaptan çıkıyor. Google bunun hakkına hiçbir yardımda bulunmuyor. Ne yapmam gerekiyor? Çalan kişiyi az çok tahmin edebiliyorum.

Kanka 80 tane var onlardan ya :(

Büyük ihtimal hesabınıza giren kişi bir bot aracılığı ile girmiştir, yakalanmamak için şu an muhtemelen hepsi o botun eline geçmiştir. Eğer o çalınan mail inize bağlı bir Instagram hesabınız varsa, Instagram'dan giriş yapan cihazlar sekmesinden giriş yapan bot veya artık kimse IP adresi görünecektir.

Büyük ihtimal hesabınıza giren kişi bir bot aracılığı ile girmiştir, yakalanmamak için şu an muhtemelen hepsi o botun eline geçmiştir. Eğer o çalınan mail inize bağlı bir Instagram hesabınız varsa, Instagram'dan giriş yapan cihazlar sekmesinden giriş yapan bot veya artık kimse IP adresi görünecektir.

Instagram da sıra dışı bir şey yok. Google'nin cihazımı bul kısmından IPsine baktım. Google maps ta buldum ama okyanusu işaretlemiş alçak :D

Geri
Yukarı