Google siyah temada beyaz oldu

SON FX BÜKÜCÜ

Hectopat
Yer
NewYork/United/Scs
Merhaba, Google siyah temada kullanıyordum fakat bugün beyaz oldu. Neden olabilir, nasıl düzeltebilirim?

1616677557057.png

Hocam yeni sekmeye Chrome://flags yazıp Enter'a basın. Çıkan sayfada üstte çıkan Search flags bölümünden Dark mode diye aratın. Çıkan seçeneği Default'tan Enable'ye getirin. Sonra Chrome'u yeniden başlatın.

Hocam onu da denedim o bütün siteleri siyah yapıyor her site aynı oluyor, eskiden böyle değildi.

Hocam onu da denedim o bütün siteleri siyah yapıyor her site aynı oluyor, eskiden böyle değildi.

Bu deneysel bir özellik, normalde Chrome'un karanlık tema özelliği yok. Mecbur chrome web mağazasından karanlık tema eklentilerini deneyeceksiniz o zaman. Başka çözüm bilemiyorum.

Google arama motoru koyu temasını test ediyor. Ara sıra belirli kullanıcıların erişimine açıyor ve geri kapatıyor. Gösterdiğiniz yeni sekme tarayıcının arayüzü ve tarayıcı Windows 10 temasına göre koyu moda geçiyor. Site ve tarayıcı ayrı yani. Google arama motorunu sadece Chrome kullanmıyor. Bu yüzden doğru çalışana kadar herkese yayınlamıyorlar. Google genetik bir hastalığı, bana kalsa ilk çıktığından itibaren Beta etiketi ile herkese ayar sunarım. Deneysel karanlık tema ise istikrarlı çalışmadığından, Dark Reader uzantısını öneririm.

Google arama motoru koyu temasını test ediyor. Ara sıra belirli kullanıcıların erişimine açıyor ve geri kapatıyor. Gösterdiğiniz yeni sekme tarayıcının arayüzü ve tarayıcı Windows 10 temasına göre koyu moda geçiyor. Site ve tarayıcı ayrı yani. Google arama motorunu sadece Chrome kullanmıyor. Bu yüzden doğru çalışana kadar herkese yayınlamıyorlar. Google genetik bir hastalığı, bana kalsa ilk çıktığından itibaren Beta etiketi ile herkese ayar sunarım. Deneysel karanlık tema ise istikrarlı çalışmadığından, Dark Reader uzantısını öneririm.

Hocam, azıcık kullanayım dedim berbat bir şey miş ondan hemen kaldırdım, artık beyazı da çekicez mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı