Google ve YouTube hesabım çalındı

ugur26

Hectopat
Merhaba biraz önce sifremin değiştirildiği mesajı aldım. Sonrasında hiçbir şekilde hesabıma ulaşamadım. Yedek e-posta olarak belirttiğim adrese birkaç sefer mail gelmiş gizli sorularım iletişim telefonum vs. her şey değiştirilmiş. Yaklaşık 4 k aboneli YouTube hesabım da gitti AdSense hesabımı bile değiştirmişler. Sizce geri almanın bir yolu var mı? Bundan sonrası için ne yapmam lazım her ihtimale karşı banka kredi kartı ve hesabıma bloke koydurdum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    474,3 KB · Görüntüleme: 115
Merhaba biraz önce sifremin değiştirildiği mesajı aldım. Sonrasında hiçbir şekilde hesabıma ulaşamadım. Yedek e-posta olarak belirttiğim adrese birkaç sefer mail gelmiş gizli sorularım iletişim telefonum vs. her şey değiştirilmiş. Yaklaşık 4 k aboneli YouTube hesabım da gitti AdSense hesabımı bile değiştirmişler. Sizce geri almanın bir yolu var mı? Bundan sonrası için ne yapmam lazım her ihtimale karşı banka kredi kartı ve hesabıma bloke koydurdum.

Desteğe yazın kesinlikle yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Tüm şifrelerini değiştir, live epostanın da, sonrada youtube ve gmail'e başvur hemen. Kartlarını güvene almışsın, telefonundaki şifreleri de güncelle.

Veri hırsızlığı ile ilgili @Recep Baltaş 'ın twitter görüntüsü:
1664134199596.png

Hangi platformandan çalıştığı belli değil ama whatsapp mesajları diyor, iyi bari bendeki görüntülerden sonra kapanan siteler açılır. :)

Geçmiş olsun hocam 😟

Gmail hesabını geri alabildim. Görünüşe göre Rusya'dan birisi çalmış hesabımı. Ancak şu anda YouTube kanalıma ulaşamıyorum YouTube hesabım kalıcı olarak askıya alınmış. Nasıl geri alabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Şu an büyük veri hırsızlığı varmış Recep Baltaş'ın Twitter hesabına bakın bence.

Eki Görüntüle 1528109

Desteğe yazın kesinlikle yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Tüm şifrelerini değiştir, live epostanın da, sonrada youtube ve gmail'e başvur hemen. Kartlarını güvene almışsın, telefonundaki şifreleri de güncelle.

Veri hırsızlığı ile ilgili @Recep Baltaş 'ın twitter görüntüsü:
Eki Görüntüle 1528112
Hangi platformandan çalıştığı belli değil ama whatsapp mesajları diyor, iyi bari bendeki görüntülerden sonra kapanan siteler açılır. :)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    191,6 KB · Görüntüleme: 70

Yeni konular

Geri
Yukarı