Google, Yeni Oyun Konsolu Duyurabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Google, Yeni Oyun Konsolu Duyurabilir
Yeni sızdırılan bir görselin, Google tarafından geliştirilen oyun konsolunun kontrolcüsüne ait olduğu iddia ediliyor. Google bir süredir Project Stream üzerinde çalışıyor. İnternet üzerinden streaming teknolojisiyle oyun oynanmasına imkan tanıyacak olan bu projenin, GDC 2019 etkinliğinde de resmen duyurulması bekleniyor. Ancak tahminler Google’ın başka şeyler de duyurabileceği yönünde güçleniyor. Söylentilere göre...

Devamı: Google, Yeni Oyun Konsolu Duyurabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şu an en sağlam üç tane konsol var. Nintendo, Xbox ve Playstation. Büyük bir kısmı Playstation kullanıyor. Artık kimsenin yeni bir konsol isteyeceğini düşünmüyorum. Bunlar zaten bütün ihtiyaçları karşılıyor.

Ayrıca o yaptıkları gamepad ne kadar saçma. Görünüş zaten berbat ayrıca nasıl tutacaksın onu? Yarım saatten sonra elini rahatsız etmeye başlar. Ne kadar saçma bir gamepad yapmışlar.

Bu devirde her şeyin bir rakibi geliyor fakat hiçbiri rakip oldukları ürün kadar iyi olamıyor. Bu aynı şekilde çıktıktan bir zaman sonra unutulur gibi duruyor.

Fakat şu stream olayı iyi olabilir. Geçen aylarda tarayıcı üzeirnden Assassin's Creed Odyssey oynanıyordu. Baktığımda oynayanların memnun kaldığını görmüştüm. Tek merak ettiğim kısım o. Fakat onun için iyi bir internet lazım herhalde.

Son düzenleme:
Playstore oyunlarını çalıştıran, buna ek olarak da ''online stream'' olarak PC oyunlarını oynamayı sağlayan bir sistem veya konsol olursa bence tutabilir. Tabii fiyatının uygun olması gerekiyor. Stream şeklinde olacak oyunları da ya aylık abonelik sistemi şeklinde ya da oyunların normal fiyatlarından daha cüzi bir fiyata satılması şeklinde olması iyi olur.

Tabii o kadar yazdım ama bu tamamen olmasını istediğim bir sistem ve ufak da olsa bir tahmin. Bahsettiğim sistem ile alakası olmayan bir şey de çıkabilir. Ama olsa güzel olur. 😇

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı