Google'a kayıtlı olan şifreler PC'nin neresinde saklı?

Aslında dikkatli okursanız kurban kelimesi kullanmış hedef makine deseydi daha inandırıcı olurdu.

Dostum bu mecrayla ne kadar ilgin olduğu hakkında bir fikrim yok fakat ben çok yeniyim. Hangi foruma bakarsan hedef makine yerine kurban kelimesinin daha ağırlıklı söylendiğini görürsün. Eğer takıldığın konu bu ise düzeltmiş olayım. Bir diğer konu benim amacım etik hacker'lığı öğrenmek, bunu öğrenmek istiyorsam bu tarz virüsler yazmalı ve bunlara karşı savunma programlarını yazmayı da öğrenmeliyim.

Dostum bu mecrayla ne kadar ilgin olduğu hakkında bir fikrim yok fakat ben çok yeniyim. Hangi foruma bakarsan hedef makine yerine kurban kelimesinin daha ağırlıklı söylendiğini görürsün. Eğer takıldığın konu bu ise düzeltmiş olayım. Bir diğer konu benim amacım etik hacker'lığı öğrenmek, bunu öğrenmek istiyorsam bu tarz virüsler yazmalı ve bunlara karşı savunma programlarını yazmayı da öğrenmeliyim.

Evet ben bazı konularda hiçbir şey bilemem özellikle ne düşündüğünüz hakkında aslında bu sorunun cevabını öğrenmek için Google şifreleri nerede yazabiliridin internete ben şimdi yazığım sebepten bu tarz konulara cevap vermenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı