Google'a nasıl ulaşabilirim?

Eren.exe

Hectopat
Merhabalar. E-Postamın şifresini unuttum kurtarmaya çalışıyorum ancak hesabın bana ait olduğunu doğrulayamadım. Google'a nasıl mail atabilirim?

Hayır Google öyle bir iletişim seçeneği sunmuyor.
Ne yapacağımı şaşırdım hocam. Yeni hesap açayım dedim ancak Samsung Account sıkıntı oldu bu sefer oturumu kapatamadım oturumu kapatmak için şifresini unuttuğum E-Postama erişebilmem gerekiyor. Google'in bana ulaşabilmesi için bir E-Posta adresi yazmıştım 48 saat içinde şifre sıfırlamayla alakalı mesaj atacaklar sanırım öyle bir yazı gelmişti. Bunu beklemek ya da Samsung müşteri hizmetleri dışında başka çarem yok anlaşılan.

Teşekkür ederim ancak benim bahsettiğim bu değildi. Google'nin destek maili varsa eğer ona mail atacaktım birinin bana yardımcı olması için.
Google sadece ücretli ya da kurumsal müşterilerine doğrudan iletişim kanalları üzerinden destek sağlıyor. Eğer ücretsiz Google servislerini kullanıyorsan bu dediğini yapamazsın.

Alternatif olarak Google Yardım üzerinden topluluğa yazabilirsin. Diğer kullanıcıların yanı sıra topluluk yöneticileri ve ürün uzmanları cevap verebilirler ancak garantisi yok ve yazdığınız başlıkları, mesajları diğer herkes görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı