Google'a nasıl ulaşabilirim?

Tunçbilek

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Biraz arattım ama burada bulamadım. Şahsen de çok aradım bir türlü Google'a doğrudan e-posta gönderebileceğim bir adres bulamadım. Böyle bir adresleri mi yok yoksa ben mi bulamadım? Bilen duyan varsa benimle paylaşabilir mi? Teşekkürler

Google'a geri bildirimde bulunabilirsiniz ancak dünyanın en büyük şirketlerinden birisi. Direk olarak karışnızda 'Google' diye bir şahıs yok yani. Hangi bölümüne ne dert ile yazacağınız mühim. Yani Google'a ulaşmak diye bir durum aslında yok. 1000 tane bölümü oralarda çalışan binlerce müdür-sorumlu-yönetici vs. var. Gelen geri bildirimlere bakan ayrı ayrı bölümleri var.

Evet biliyorum çok fazla kulvarları var fakat buna rağmen gene de ulaşamadım. Ancak onlara geri bildirim üzerinden değil de direkt ilgili
Evet biliyorum çok fazla kulvarları var fakat buna rağmen gene de ulaşamadım. Ancak onlara geri bildirim üzerinden değil de direkt ilgili birime yeni konu şeklinde ulaşmam gerekiyor. Konu sponsorluk.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı