Google'a nasıl ulaşabilirim?

Google One abonesi olmayan kullanıcılar Google ile direkt internet veya telefon üzerinden iletişime geçemiyorlar diye biliyorum. Ancak ülkemizde yapılan düzenlemelere göre Google dahil birçok firma ülkemizde temsilcilik açmıştı. En kötü ihtimalle bu mekanı basabilirsin 😊

Google One abonesi olmayan kullanıcılar Google ile direkt internet veya telefon üzerinden iletişime geçemiyorlar diye biliyorum. Ancak ülkemizde yapılan düzenlemelere göre Google dahil birçok firma ülkemizde temsilcilik açmıştı. En kötü ihtimalle bu mekanı basabilirsin 😊
Hayır ben iletişime geçtim daha dün sorunum çözüldü.
Nerede ki o buton her şey çok karışık ayrıca kategorilerde benim konuya benzer bir şey yok. Link var mıdır?

Hocam hepsinin birden linki yok bana ne için iletişime geçeceğinizi söylemeniz lazım.

Hayır ben iletişime geçtim daha dün sorunum çözüldü.

Hocam hepsinin birden linki yok bana ne için iletişime geçeceğinizi söylemeniz lazım.
Bir kaç ay önce bende ulaşmayı denemiş ama vazgeçmiştim. Benim sorunum şifresini bildiğimiz google hesabına erişemememiz. Alakasız bir telefona şifre göndermeye çalışıyor. Kurtarma postasına da sahibiz ama onunla işlem yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı