Google'dan YouTube'a girince oturumu kendi kendine kapatması

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Bu sabah başıma gelmeye başladı bu olay. Google'dan YouTube'a giriyorum sağ üstteki profilim gözüküyor ama sol tarafta videoları beğenmek için oturum aç vb. falan diyor ve sol üstteki şu YouTube ana sayfaya tıkladığım an oturumdan kendi kendine çıkıyor. Herhangi bir videoya girdiğimde kendi kendine çıkıyor oturumdan. Yorum, beğeni falan yapamıyorum F5 attığımda oturum açık gözüküyor. Fakat hala yorum yapamıyorum. Bu sorun başka tarayıcılarda olmuyor mesela Edge'de denedim hiçbir sorun yok YouTube'da. Google silip geri yükledim son sürümüne güncelledim geçmişi sildim (Son 7 gün) fakat hala düzelmedi. mesela şu sağ üstte profile tıklayınca normalde uzun bir kısım çıkıyor ( sonuncu fotoğraftaki gibi ) fakat google de youtube de bakınca öyle bir şey gözükmüyor

Dosya Ekleri

• gg.png
    gg.png
    280,1 KB · Görüntüleme: 28
  • unknown.png
    unknown.png
    444,3 KB · Görüntüleme: 19
  • unknown.png
    unknown.png
    532,3 KB · Görüntüleme: 14
  • unknown.png
    unknown.png
    453,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Bu sabah başıma gelmeye başladı bu olay. Google'dan YouTube'a giriyorum sağ üstteki profilim gözüküyor ama sol tarafta videoları beğenmek için oturum aç vb. falan diyor ve sol üstteki şu YouTube ana sayfaya tıkladığım an oturumdan kendi kendine çıkıyor. Herhangi bir videoya girdiğimde kendi kendine çıkıyor oturumdan. Yorum, beğeni falan yapamıyorum F5 attığımda oturum açık gözüküyor. Fakat hala yorum yapamıyorum. Bu sorun başka tarayıcılarda olmuyor mesela Edge'de denedim hiçbir sorun yok YouTube'da. Google silip geri yükledim son sürümüne güncelledim geçmişi sildim (son 7 gün) fakat hala düzelmedi.

Hocam anlattığınız durumu bir de gizli sekmeden dener misiniz?

Tarayıcınızda kaç tane Google hesabı ekli?
Normalde 10'a kadar destekliyor diye biliyorum ancak bazen buglar hatalar meydana gelebiliyor.

Sadece 2 tane ekli. İkisi de bana ait.

Öncelikle sorun Chrome ile alakalı. Normalde silip yeniden yüklediğinizde düzelmesi gerekiyordu ama düzelmemiş ancak ben yine de ayarlar kısmından verileri temizlemeniz taraftarındayım. Tüm hesap bilgileri dahil her şeyi sil baştan sıfırlayın. Yani yine yeniden yüklenmiş gibi olacak. Ve bu sefer hesabınızdan çıkış yapmış olacağınız için direk YouTube'dan giriş yapmayı deneyiniz.

Öncelikle sorun Chrome ile alakalı. Normalde silip yeniden yüklediğinizde düzelmesi gerekiyordu ama düzelmemiş ancak ben yine de ayarlar kısmından verileri temizlemeniz taraftarındayım. Tüm hesap bilgileri dahil her şeyi sil baştan sıfırlayın. Yani yine yeniden yüklenmiş gibi olacak. Ve bu sefer hesabınızdan çıkış yapmış olacağınız için direk YouTube'dan giriş yapmayı deneyiniz.
yani geçmişteki tüm zamanlar kısmını mı sileyim bu şekilde mi

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    115,5 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı