Çözüldü Google’den indirme yaparken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Makaleler
4
Daha fazla  
Bugün başladı ne indirsem indireyim mavi ekran alıyordum bir süre sonra PC masaüstüne gelmemeye başladı sadece güvenli modda açılıyor bilgisayar.

Son düzenleme:
Çözüm
1) BattlEye kaldırın.

2) İşlemciye uyguladığınız overclock işlemini iptal edin. Hatta bunun için BIOS'u sıfırlayın.

3) Klavye ve mouse harici tüm cihazları çıkartın. Ayrıca klavye ve mouse cihazlarınızı farklı USB portlarına takın. Hatta klavye ve mouse için kullandığınız yazılımlar var ise onları da kaldırın.

4) Intel chipset sürücüsünü kurun.

5) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve WHQL sürücü kurun. WHQL ne bilmiyorsanız ekran kartınızın modelini belirtmeniz yeterlidir.

6) CD-ROM varsa bağlantısını kesin.
DDU ile sildim ama dosyalarda hala AMD yazılı dosyalar var.
1) BattlEye kaldırın.

2) İşlemciye uyguladığınız overclock işlemini iptal edin. Hatta bunun için BIOS'u sıfırlayın.

3) Klavye ve mouse harici tüm cihazları çıkartın. Ayrıca klavye ve mouse cihazlarınızı farklı USB portlarına takın. Hatta klavye ve mouse için kullandığınız yazılımlar var ise onları da kaldırın.

4) Intel chipset sürücüsünü kurun.

5) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve WHQL sürücü kurun. WHQL ne bilmiyorsanız ekran kartınızın modelini belirtmeniz yeterlidir.

6) CD-ROM varsa bağlantısını kesin.

AMD Radeon HD 6570
Ama gerek kalmadı başka sorunlarda vardı format attım konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı