GoPro alternatifi kamera tavsiyesi

Elassar

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar GoPro bütçemi fazlasıyla aştığı için buna alternatif bir kamera arıyorum. Bütçem maksimum 300 tl. Sj 4000 bide Sj 4000 Wifi 'yi buldum. Bu iki kameranın çok bir farkı var mı ? Ve kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? Eğer alternatif daha iyi bir kamera varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

SJ Cam(halk arasında NoPro)'a bulaşmanı hiç tavsiye etmem onun yerine Xiaomi Yi alabilirsin bu fiyatlara ve kalitesine inanamazsın. Ben kullanıyorum herşeyiyle harika.

SJ Cam(halk arasında NoPro)'a bulaşmanı hiç tavsiye etmem onun yerine Xiaomi Yi alabilirsin bu fiyatlara ve kalitesine inanamazsın. Ben kullanıyorum herşeyiyle harika.
İlk defa senden duydum Sjcam'a bulaşma diyen. İnternette o kadar yorum okudum inceleme izledim (sözlükler de dahil) bu derece uzak diyen görmedim. Xiaomi Yi bütçemi biraz aşıyor gibi. Ama yinede bi bakıcam bayağı övdün.

Bütçeni biraz yükseltebilirsen Teknostore'da satılan bir aksiyon kamerası vardı soocoo s70.Hem senin icin daha iyi olur .Şuan en yaygın video kalitesi 1080p olsada yakinda 2k ve 4k yayginlasicak bu kamerada geleceğin teknolojisi olan 2k yı barındırdığı için daha cok işini görür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı