Gosmart GS-TWS-11 kulaklık kullanılır mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar dün sabah teyzem bize geldi benim bir Bluetooth kulaklık ihtiyacım vardı bana A101 de bu kulaklığı görünce almış hediye olduğu için iade falan etmedim ayıp olur düşünmüş bana almış ama sorun şu bu kulaklık kulağımda falan patlar şarj olurken falan alev alır mı korkuyorum sizce bu kulaklığı kullanmaya devam etsem başıma bir şey gelir mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20210927-WA0002.jpg
    IMG-20210927-WA0002.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 557
Merhaba arkadaşlar dün sabah teyzem bize geldi benim bir Bluetooth kulaklık ihtiyacım vardı bana A101 de bu kulaklığı görünce almış hediye olduğu için iade falan etmedim ayıp olur düşünmüş bana almış ama sorun şu bu kulaklık kulağımda falan patlar şarj olurken falan alev alır mı korkuyorum sizce bu kulaklığı kullanmaya devam etsem başıma bir şey gelir mi?

Dostum perşembe günü A101'e geliyor deneyimin nasıl bunu mu almalıyım yoksa 20TL daha verip Piranha mı alayım?

Dostum perşembe günü A101'e geliyor deneyimin nasıl bunu mu almalıyım yoksa 20TL daha verip Piranha mı alayım?

1 saat falan kullandım pili orta derece gidiyor sesi güzel yani malzeme kalitesi idare eder en azından çok da kötü değil bu arada iyice inceledim hiç çizik falan yok.
Ama tabii korku var.

50 lira sanırım. 89'a filan QCY ve Xiaomi kulaklıklar var. QCY T1C, Redmi Airdots. Biraz para biriktirip bunlardan birini alın derim.

Son düzenleme:
ben tam da o zaman almıştım hala da kullanıyorum 1 gün olsun bağlanmamazlık yapmadı her gün takır takır kullanıyorum bana niyeyse çok sağlam çıktı ürün (1 kere makinede pantolonun cebin de yıkandı bide)
Az daha kulağımı sağır ediyordu, hastanelik etti beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı